Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
95 postów 620 komentarzy

Rebel

Siedzący Byk - Zatroskany obywatel świata. Ekonomia, społeczeństwo, praca. Wróg systemu, kolonizacji, korporacji i Big Pharmy. Zwolennik oddolnej samoorganizacji i lokalnych walut.

Samolot Zombi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katastrofa malezyjskiego Boeinga 777-200 w miejscowości Grabowo w Noworosji d. Ukraina budzi wiele pytań.

W sprawach lotnictwa najlepiej zwracać się do osób, które maja wieloletnie szerokie doświadczenie.

Na stronie Abel Danger kapitan Field McConnell twiedzi, że w samolocie nie było żywych ludzi. Załadowany był ciałami umarlaków. Przedział bagazowy i pasażerski korzysta z tego samego powietrza ( nie ma osobnej strefy powietrza) zatem ktokolwiek żywy wyczułby smród trupa, nie mówiąc już o deklarowanych ekspertach od AIDS , wsród których byli lekarze a oni ten zapach wyczuliby z pewnoscią.

Zakładam dwie wersje:

W pierwszej odpowiednio przygotowani piloci wyskoczyli z samolotu nad terytorium Ukrainy. Samolot leciał dalej na autopilocie? Śeiadkowie zeznają, że widzieli dwie czasze spadochronu.

Czy możliwy jest skok z 10 000 m przy predkości ok. 830 km/h ? W tym celu zadzwoniłem do znajomej, której ojciec jest utytułowanym skoczkiem i trenerem skoków z miedzyrodowymi certyfikatami.

Jego odpowiedź brzmiała, że po przygotowaniu bez problemu. Pilot skoczek, musiałby przygotowac się do oddychania tlenem i mieć skafander. Wyskok mozliwy przez tylny luk jak i z boku kadłuba.

http://lotniczapolska.pl/Polski-skoczek-rekordzista:-Tadeusz-Dulla,27044

Powyżej link do rekordu polskiego skoczka Tadeusza Dulli, który skoczył z 12 500 m. w 1957 r.

Wersja 2.

Samolot od początku był zdalnie pilotowany zdalnie tak jak steruje się bezzałogowymi dronami. Od wielu lat samoloty posiadają mozliwość zdalnego sterowania na wypadek porwania. Po włączeniu tej procedury załoga nie może już wpływac na przebieg lotu.

Kolejne zaskakujace fakty. Na miejscu zdarzenia po kilku godzinach swobonie kręcili sięreporteży zagranicznych stacji telewizyjnych podczas gdy media trąbiły, że udział ekspertów do spraw katastrof lotniczych jest utrudniany. Najbliźsi eksperci pojawili sie 3 dni po katastrofie 20 lipca 2014 r. w niedzielę.

W wielu bagażach była zimowa odzież. Prawie nie było letniej odzieży.

http://youtu.be/IAlC7HhfkrU

 

Z części ciał wyleciało coś w rodzaju formaliny. Zielonkawy przezroczysty płyn. Z innych krew. Niektóre nie osmaliły się, a inne były osmolone. To tak jak wrzucić na ruszt zmorożony kawałek mięsa a wrzucić rozmrożony. Będą inaczej reagowały na płomień ognia. Przy ciałach były też resztki zabitych ptaków. Z ptaków wyciekła krew a z niektórych ludzkich ciał- nie, mówi Aljona Koczkinoj, która była po około 20 minutach na miejscu katastrofy.Zdecydowana większość ciał była rasy azjatyckiej . Aljona nie natknęła się na ciało rasy kaukaskiej ( europejczyków). Pasażerowi byli skoncentrowani w jednym miejscu. Wbrew liście pasażerów z której wynikałoby duża ilość nieletnich, Aljona widziała około 6 dziecięcych zwłok.

Nie znaleziono ciał pilotów podziurawionych 30 mm pociskami.

Było mnóstwo dokumentów ale nie przy ciałach.Pasażerowi nie mieli przy sobie dokumentów.

W urządzeniach jak aparaty, telefony, karty pamieci, komputery, tablety nie znaleziono zdjęć datowanych na 2014 rok. Najpóźniejsze były z jesieni - października 2013 roku.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Wersja ze zdalnie kierowanym samolotem wydaje się być najbardziej dorzeczna, ale


  pamiętajmy co powiedział Mac Luhan:

  "Tylko małe sekrety muszą być strzeżone,
  wielkie są utrzymywane dzięki niedowierzaniu tłumów".

  To, że leciał samolot zdalnie sterowany z umarlakami w to ludzie jeszcze zdolni są uwierzyć, ale że w ogóle nie było samolotu , który się rozbił a przynajmniej nie tego Boeninga?..

  To jest ten sam charakter pisma co 10.04.2010 - dokładnie te same siły, ta sama służba przede wszystkim Mossad co i do mnie dzwoniła z Liberii sugerując Ebolę, i pokazując , że za nią stoją.
  Łączymy to razem z masonerią, bo co taka zdziała bez służb specjalnych.

  Jest zdjęcie na którym stoi zachodni fotoreporter obok szczątków tego samolotu co się rozbił na Ukrainie. Stoi koło wentylatora. Ten wentylator jest trzy razy mniejszy niż w tym Boeningu.

  Całe paszporty, czyściutkie, bagażu idealnie czystego może jedna dziesiąta.
 • @CyprianPolak 22:48:14
  Myślisz, że poświęcenie 300 istnień stanowi dla nich jakiś problem?
  Wątpię. Nie zadawali by sobie trudu.
 • @CyprianPolak 22:48:14
  To nie jest wentylator, tylko wirnik turbiny, polecam odwiedziny na witrynie Rolls Royce jak jest zbudowany silnik TRENT892-b i jak wygląda bez osłon aerodynamicznych.
 • @CyprianPolak 22:48:14
  Na stronie re1truth2.worldpress.com (dziś nie mogę się połączyć ze stroną). Dokładnie opisane która część silnika Trent 800 widnieje na zdjęciach. Jest to tylna część silnika, gdzie wirnik jest znacznie mniejszy niz czołowy.
 • @rysio 23:16:10
  Globaliści w Wietnamie zamordowali 3 mln ludzi, w Iraku 1 mln. Zagłodzili dziesiątki milionów. Życie dla nich nie ma wartości.
 • Zdalnie sterowany, automatyczny pilot, wiele wyjasnia.
  Field McConnell to ciekawa postac.Wieloletni pilot dla lini Northwest, byly wojskowy.No powyzej wspomnianej stronie internetowej twierdzi, ze pilot automatyczny w Boingach od lat 90 tych moze byc uruchomiony z zewnatrz, bez wiedzy pilota i nie moze byc przez pilota wylaczony.Celem wprowadzenia tego systemu bylo zapobieganie porwaniom samolotow i sprowadzenie ich na sile na najblizsze lotnisko lub baze wojskowa.McConnel twierdzi, ze wiekszosc pilotow nie wie o istnieniu tego systemu, ktory swietnie sie nadaje do "znikania" samolotow lub zmiany ich kursu.Oto link do tej strony:http://www.abeldanger.net/2010/01/field-mcconnell-bio.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej